Посади дерево – врятуй довкілля

У понеділок 12 квітня  сільський голова Олексій Гладишев взяв участь у алейній висадці сосен в селі Українка, поблизу дитячого майданчика.

Цьогорічна висадка вічнозелених приурочена до Всесвітнього Дня довкілля, який щорічно відзначають в Україні у третю неділю квітня, і  проходить  під девізом: «Посади дерево – врятуй довкілля».

Як стверджує сам голова: важливо було  привернути увагу та інтерес  жителів громади до проблем довкілля, виховання  бережливого ставлення до  природи та формування екологічної свідомості.

Висадка дерев  покликана не лише озеленити  в різних куточках  нашу громаду, а й  крок за кроком долучати кожного мешканця  до порятунку природи. Велику подяку Матвіївська сільська рада висловлює Віктору Спиці,  який  безкоштовно надав саджанці дерев для відновлення зелених насаджень на території громади.