Платформа FUNdraiser – це майданчик для налагодження співпраці між організаціями та молодими змінотворцями

Платформа містить ігрові інструменти та корисні навчальні, інформаційні й нетворкінгові ресурси на допомогу молодіжним активістам, молодіжним й волонтерським організаціям, установам, які працюють з молоддю та юнацтвом, а також зацікавленим сторонам громади у плануванні та впровадженні проєктів, залученні ресурсів
та налагодженні співпраці для підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки.

Завдання, які вирішує платформа:

1. Cтворення освітньо-розважального
    веб-середовища для зміцнення потенціалу
    молоді в сфері розробки своїх громадських проєктів, залучення ресурсів для їх реалізації, побудови партнерських відносин на місцевому.
    рівні та забезпечення сталих результатів ініціатив
  2. Забезпечення користувачів Платформи готовими до використання фандрейзинговими інструментами та можливостями для створення партнерств для застосування у своїх реальних ініціативах.
  3. Стимулювання мережевого діалогу між молодіжними активістами, молодіжними організаціями та організаціями, що працюють з молоддю, а також представниками Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у громадах.