Як запобігти та протидіяти домашньому насильству

З метою активізації проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у закладах культури клубного типу Матвіївської територіальної громади поширено інформацію про соціальні послуги, якими можуть скористатися постраждалі особи, а також контактні дані суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на інформаційних стендах.

Працівниками закладів культури клубного типу Матвіївської сільської ради спільно з фахівцем комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Матвіївської сільської ради проведено інформаційно – просвітницькі заходи в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, спрямовані на попередження домашнього насильства та відповідального батьківства, а саме:

27.03.2021 Бесіда з елементами тренінгу «Безконфліктне спілкування» Новософіївський сільський будинок культури;

28.03.2021 Бесіда з елементами тренінгу «Методи ННС для вирішення конфліктних ситуацій» Кам’яний будинок культури;

31.03.2021 Година інформування «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі» Купріянівський сільський будинок культури;

30.03.2021 Інформаційна година «Стоп насильство» Матвіївський сільський центр культури та дозвілля.