Відбувся виїзний прийом громадян

З метою забезпечення прав громадян на звернення, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування, сільським головою Гладишевим О.С.  22 березня 2021 року  було проведено виїзний прийом громадян  у селі Дружелюбівці,  смт Кам’яне та с. Купріянівка.

На прийом до сільського голови звернулося 8 громадян  з питаннями, що стосуються життя сіл, а також  особистого характеру, таких як : матеріальна допомога, у т.ч. на лікування для людей з інвалідністю,  дозвілля сільських дітей та молоді.  Разом з очільником громади всіх присутніх з профільних питань консультував юрист Кузьмінов  Р.А.

У ході візитів Олексій Сергійович  обговорив ряд робочих питань із сторостами територій. Наступні дати прийому громадян будуть відомі згодом. Слідкуйте за оновленнями нашого сайту.