Про проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення

Оголошення!

Керівникам підприємств, установ, організацій та мешканцям населених пунктів Матвіївської територіальної громади!

Відповідно до Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації  31.03.2021року з 13 години 30 хвилин до 14 години 10 хвилин пройде технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням відповідних місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

При отримані сигналів уважно вислуховувати оголошення та діяти за рекомендаціями.

Адміністрація Матвіївської сільської ради.