Розпочато збір земельного податку з фізичних осіб

Шановні користувачі,  власники земельних ділянок!

Відділ  архітектури, комунальної власності, житлово – комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин Матвіївської  сільської ради інформує про обов’язковість сплати земельного податку в термін до 31 серпня 2021 року  за реквізитами:

Банк отримувача – Казначейство України (ел.  адм. подат.), м.Київ

Код ЄДРПОУ – 37941997

ГУК у Зап. обл/ТГ с.Матвіївка/18010700

UA218999980334199813000008489

Призначення платежу:  Земельний податок з фізичних осіб (обов”язково вкажіть особистий ідентифікаційний номер, прізвище, ім”я, по батькові)

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок, просимо звертатись до відділу архітектури, комунальної власності, житлово – комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин Матвіївської  сільської ради за телефонами:

–        Дирбаба Марина Юріївна, (050)-67-65-907;

–        Дикусар Юлія Михайлівна, (066)-35-98-334;

–        Носенко Роман Миколайович, (066)-66-37-382 або у прийомні дні: понеділок, середа (кожного тижня) з 09 год. до 11 год.

Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, документи на земельну ділянку  та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання (пенсійне посвідчення).

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій.

Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку!

Пам’ятайте, що від Вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить оздоровлення Ваших дітей, соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів освіти та ін.