Конкурс «Моя мама» завершився, переможці обрані

Конкурс «Моя мама»  завершився, переможці обрані. Серед 15 учасників ви обрали шляхом голосуванням трійку лідерів. Ними стали:

1. Марина Дирбаба та її матуся Яковлева Надія

2. Моргунов Олександр та його мама Моргунова Вікторія

3. Шаблиста Анна та її ненька Стоян Тая

Всіх переможців запрошуємо 12 березня (п’ятниця) на 13:00 до  адміністративного будинку Матвіївської сільської ради (актова зала)   на офіційне нагородження та привітання від сільського голови Гладишева О.С.

Дякуємо кожному,  хто проявив ініціативу та взяв участь у нашому весняному конкурсі. Дякуємо всім учасникам нашої офіційної  групи за голосування та активну підтримку учасників. Хочеться наголосити, що в такому конкурсі немає переможених! Кожна світлина по своєму прекрасна та чудова, кожна матуся  – найкраща та найгарніша! Ваша активність надихнула нас на нові конкурси та проекти. Слідкуйте за оновленням нашого сайту та офіційної сторіночки,  ми ще не раз вас здивуємо.