Відділ культури Матвіївської сільської ради оголошує конкурс «Моя мама»

Мама – найвідданіший друг і найкращий радник, її теплий вогник турботи ніколи не згасає, він гріє нас навіть через роки. Відтак, нашим найдорожчим жінкам присвячується  наступний фотоконкурс “Моя мама”. У конкурсі немає вікових обмежень – участь можуть взяти усі – від малого до великого.

Умови  дуже прості:

Щоб взяти  участь у конкурсі, треба просто надіслати найкраше ваше з мамою фото на електронну адресу: matviivska-gromada@ukr.net або ж у приватні повідомлення на сторіночку «Матвіївська сільська рада Запорізького району Запорізької області». Фото потрібно підписати, тобто ваше і мамине ім’я та прізвище, вказати номер телефону  аби ми могли зв’язатися з вами у разі перемоги.

Фото на конкурс приймаємо до 3 березня  до 15:00

Далі голосування, яке триватиме з 3 березня по 10 березня

P.S.: маленький лайфхак — щоб за вас проголосували якнайбільше людей, активно поширюйте конкурсний запис нашої групи серед друзів і знайомих з проханням підтримати вас.

Наш весняний фотоконкурс про найважливіше на світі – про маму та ваші почуття до неї. Не пропустіть можливість привітати її у незвичний спосіб!

Переможеці отримають чудові подарунки.