Землю – учасникам АТО і ООС

Сьогодні в приміщені Матвіївської сільської ради пройшла нарада з учасниками бойових дій. Головною темою було виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних участків. Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам АТО і ООС, серед інших,  такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

На нараді виступила спеціалістка із землеустрою Матвіївської сільської ради  Дирбаба Марина, яка  підготувала аналітичну довідку та надала пропозиції щодо вирішення даного питання. «На території  громади є 18 земельних ділянок :  в  селах Дружелюбівка та Матвіївка. На особистий вибір кожного військового» – повідомила спеціалістка.

Одразу під кінець зустрічі  кожному з учасників було запропоновано написати заяву на оформлення земельної  ділянки.

Також голова громади Гладишев Олексій  оголосив про майбутню інвентаризацію земель. За її результатами, в подальшому,  будуть вирішуватись подібні питання.